2011 m. kovo 24 d., ketvirtadienis

LOL

Kartais leidžiu sau pasimėgauti Delfi.
Štai viena iš diskusijų:
Per muziką sklindanti pornografija teršia vaikų protus ir pildo verslininkų kišenes
Užkliuvo vargšė Rihanna ir jos klipas S&M.
Straipsnis baisiai pasipiktinęs, o komentatoriai skelbia pasaulio pabaigą.
Čia geriausi:
-Eiline ILLUMINATI ir FREEMASONU tarne. TArnauja velniui, jo interesams paimti daugiau energijos is zmogaus tai yra sielos. SATANAS visaip bando plauti smegenis ir pasiimti i savo dimensija. Deja, kaip kvailai beskambetu, bet jei dometis pradetumete suprastumete. Ten vien ILLUMINATI bei SATANIZMAS proteguojamas visur ir jau visiems kisamas!!!

-arteja apokalipse, nes viskas purvina, nesvanku, laikina. Zmones prarnda tikrasias vertybes. Labai liudna.

-LADY GAGA isvis yra ILLUMINATI nauja princese!!! Konkreciai LUCIFERI ispazysta ir pns. Labai smarkiai jam tarnauja!!! Ji naudoja savo klipuose ir koncertuose tu demonu isradinejamas hipnozes sensus ir pns. VAIZDU bei GARSU kuriamas hipnozes kurie isesta i pasamone ir esi pilnai valdomas!!! Domekites!!!

-Taip pat tiems kurie kalba apie davatkas visko bijancias noriu pasakyti, jog esu jaunas zmogus apie 20m :) Todėl gerai suprantu, kaip yra smagu tusintis su draugais, gerti, tuščiai kalbėti ir apkalbėti ar pan. t.t Bet atejo laikas, kai ačiu Dievui suvokiau, jog tai beprasmiška. Draugai kurie su tavimi, nėra draugai. Malonumas kuri patiri girtuokliaudamas irgi laikinas, o poto seka daug problemu: pinigu trukumas, depresija, sveikatos problemos ir pan. (problemas jauciau ryskiau nei kiti, matyt is praeitu gyvenimu turejau daugiau patirties).
Kas liečia muzika neimanoma suvokti, jos zalos sielai, kai neesi patyres kaip veikia teisinga muzika (klasika, senovines dainos ir pan.)
Eilinis ignoruojantis žmogus to niekada nesuvoks, nors viskas egzistuoja ir tikrai nera smagu matyt kaip zmones tiki iliuzija. Bet, galiu pasakyt, jog didziule laime suteikia musu vidinis Tėvas kei einame teisingu keliu.

-Isiskaityk ka parasei ir ka bandai proteguoti. Ar zinai, kad satanizmas blogis? Ar zinai tai, kad blogis negali buti geras? As ensu tikejimo fanatiksas as tik matau tiesa. Kol kas tu jos nematai. Tiems SATANISTAMS atsimink ir zmogu nuzidyti nieko nereiskia. Nuo vulgaraus sexo iki brutalaus sexo iki mozaxizmo o po to iki galo save pateninti tai nuzudyti. Va ka tu uztari. Atsipeikek jei jau virsti i zombi.

-EMINEMAS????? Eikit jūs n..... Ko čia jį veliat į visa šitą? Kad vieną dainą sudainavo su Rihanna, jis jau prie TO? Bet tai šakės......... Eminem'as - vienintelis ir nepakartojamas, visų laikų geriausias.

ir t.t. :DD

2 komentarai:

alkoholikairnieksai rašė...

vargšas eminemas.

Totike rašė...

vargšas...ta kekšė jam sugadino karjerą!